بانک فایل یاران مهـــــــــر

پروژه مهر مدارس , پاسخ به پرسش مهر , برنامه سالانه و تقویم اجرایی

سوالات آزمون دوم و سوم دوره دفاع مقدس ضمن خدمت فرهنگیان

سوالات آزمون دوم دفاع مقدس

برای دانلود کردن لیست فایل های پی دی اف بسته دانلودی سوالات آزمون دوم دفاع مقدس : دوره ضمن خدمت فرهنگیان در ادامه روی لینک تعبیه شده کلیک کنید . این بسته سوالات با همکاری بانک نمونه سوال تدوین و تنظیم شده است و خواهشمند است بخاطر حمایت از کسانی که در تنظیم و تدوین این بسته سوالات ویژه آزمون دوم ضمن خدمت دفاع مقدس مشارکت داشته اند از کپی کردن متن و سوالات و فروش آن به غیر خودداری نمایید.

سوالات آزمون دوم و سوم دفاع مقدس

شما عزیزان همینک میتوانید برای مشاهده جزئیات بیشتر راجع به تعداد سوالات موجود در پکیج اختصاصی آزمون دوم ضمن خدمت دفاع مقدس روی لینک زیر کلیک کنید.

دریافت منابع آزمون دوم

سوالات آزمون سوم ضمن خدمت دفاع مقدس

همکاران ما در بانک نمونه سوال ادیشنی کاربردی و بسیار کامل را ویژه آزمون سوم از مراحل چهارگانه دوره ضمن خدمت دفاع مقدس برای همکارانی که در این آزمون شرکت کرده اند تدارک دیده اند . علاوه بر تعداد زیادی نمونه سوال و محتوای متنی جلسات منتشر شده ویژه آزمون سوم این بسته یک ویژگی شاخص هم دارد . در روز آزمون از ساعت 17 یا 5 عصر تا تا 18 سوالات واقعی آزمون همان روز را برای کسانی که این بسته را دریافت کرده باشند در بسته شارژ خواهیم کرد و با توجه به کد تخفیف صددرصدی که هنگام دانلود مرتبه اول این بسته دریافت خواهید کرد دیگر نیازی به باز خرید و پرداخت هزینه دیگری نخواهید داشت و با مراجعه به بانک نمونه سوالا میتوانید رایگان در بازه زمانی مورد نظر سوالات واقعی همان روز را دانلود کنید . 

مجموعه سوالات آزمون سوم ضمن خدمت دفاع مقدس به همراه سایر مراحل از آزمون مرحله اول , آزمون دوم ضمن خدمت دفاع مقدس , آزمون سوم و آزمون نهایی ضمن خدمت دفاع مقدس را در یک بسته دانلود کنید و بصورت مرتب بروزرسانی ها و سوالات واقعی آزمون را هر روز دریافت نمایید .

دانلود کردن سوالات آزمون سوم دفاع مقدس

سوالات آزمون نهایی دفاع مقدس : دوره ضمن خدمت فرهنگیان

آزمون نهایی از تجمیع 3 مرحله آزمون اول , آزمون دوم دفاع مقدس , آزمون سوم دفاع مقدس تشکیل شده و برای این مرحله ما بسته کاملی شامل همه سوالات آزمون های واقعی مراحل اول تا سوم و محتوای متنی کامل دوره دفاع مقدس را به همراه تعداد زیادی نمونه سوال در بسته برای شما تدارک دیده ایم که به جهت دانلود کردن آنها کافیست روی لینک زیر کلیک کرده و وارد سایت بانک نمونه سوال شده و این بسته را دریافت نمایید.

دانلود سوالات آزمون چهارم : نهایی

 کسب نمره حداکثری با صرف زمان حداقلی در آزمون

در پایان کلیه اعضای تیمی که درگیر تهیه و انتشار منابع این آزمون بودند امیدوارند که این بسته بتواند برای شما همکاران گرامی کارگشا بوده و در جهت کسب نمره حداکثری در این آزمون با صرف زمان حداقلی بتواند مثمر ثمر باشد . و این تهنها هدف ماست

ما همواره ملتمس دعاهای شما هستیم و همواره به پشتیبانی گرمتان مینازیم.

11 May 2019