بانک فایل یاران مهـــــــــر

پروژه مهر مدارس , پاسخ به پرسش مهر , برنامه سالانه و تقویم اجرایی

دانلود پکیج کامل برنامه ها و مستندات ستاد پروژه مهر مدارس 98-99

پروژه مهر مدارس 98-99

اصلی ترین هدفی که ما از ایجاد این سایت یاران مهــــــــر دنبال میکنیم در اختیار گذاشتن منابع  عملیاتی کامل پروژه مهر مدارس 98-99 به همراه مستندات پروژه مهر 98 و پاورپوینت کامل و شرح وظایف اعضا ستاد پروژه مهر مدارس برای سالتحصیلی 98-99 میباشد . دقیق , بروز و درست برای کلیه مردم ایران میباشد . متاسفانه زیادند سایتهایی که پکیج سوالات 5 سال قبل را روی سایتشان بارگذاری کرده اند و با چسباندن برچسب های نمونه سوال آیین نامه 98 و مشابه این از اعتماد مردم سوء استفاده کرده و در نهایت باعث رنجش خاطر , اطلاف زمان و هزینه مردم عزیز ایران میشوند .

ما اگر بتوانیم یا درست کار خواهیم کرد یا کار نخواهیم کرد.

جشنواره استقبال از مهر ماه و برنامه های ستاد پروژه مهر 98

مطابق با تصمیم مدیریت سایت یاران مهر یک جشنواره ویژه 3 ماهه در  از اول برج 2 تا انتهای برج 4 را در دستور کارمان قرار داده ایم و همه فایل هایمان را بصورت صددرصد رایگان برای دانلود در اختیار هموطنان گرامی از سراسر کشور قرار میدهیم . امیدواریم این جشنواره رایگان بانک سوال ایران بتواند باب یک همکاری مستمر را با شما هموطن گرامی باز کند.

 • برنامه های ستاد مهر مدارس

  لارم بندیو برنامه های ستاد پروژه مهر مدارس این دوره به شرح زیر میباشد .. توجه داشته باشید این دوره فرایند محور است و باید در طول دوره در جلسات باشید , ویدئو ها را ببینید و بازخوردتان را برای هر ویدئو ارسال کنید.

  آزمون میان دوره اول: 2 نمره

  -آزمون میان دوره دوم: 2 نمره

  -آزمون میان دوره سوم: 2 نمره

  - آزمون پایانی: 4 نمره

  -فعالیت دوره: 8 نمره(هر 100 امتیاز 1 نمره)

  -شاخص عملکرد : 2 نمره

  سوالات ضمن خدمت شیوه های نوین تربیت

  یک بسته کامل و بروزشونده حاوی منابع آزمون و نمونه سوالات ضمن خدمت شیوه های نوین فرزند با محوریت خانواده + سوالات آزمون واقعی در لحظه و روز برگزاری + سوالات آزمون های مشابه برگزار شده + سوالات پرتکرار آزمون های ضمن خدمت را میتوانید با ورود به لینک زیر دانلود نمایید. مشخصات تعداد سوالات و فایل های موجود در بسته دانلودی را هم در همین لینک میتوانید قبل از دانلود مشاهده نمایید.

  فرمت کلیه فایل ها ورد یا پی دی اف میباشند. تصویر نمونه از فضای یکی از فایل های نمونه سوال مراقبت جسمانی عاطفی فرزند با محوریت خانواده

  ایمیل صحیح هنگام خرید وارد نمایید تا مرتب تا پایان دوره منابع و سوالات جدید را دریافت کنید.

  جهت دانلود بسته از دکمه زیر استفاده نمایید.

   

پرسش مهر - پروژه مهر مدارس